Zapraszamy do udziału w konferencji

18.12.2018

na strone

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Razem dla Karpat - efektywne nawiązywanie partnerstw dla zachowania środowiska naturalnego w Beskidzie, która odbędzie się w dniach 29-30 stycznia 2019 roku w hotelu Jawor, w Jaworzu koło Bielska-Białej.

Podczas spotkania będziemy dyskutować nad aktualnymi problemami dotyczącymi zanieczyszczenia powietrza w regionie Beskidu Żywieckiego. Zastanowimy się również, jak poprawić efektywność gospodarowania wodą w tym rejonie i jaka jest rola człowieka w ochronie przyrody. Kolejnymi poruszanymi tematami będą innowacje opakowaniowe, rola segregacji śmieci i przetwórstwo opakowań na rzecz czystego środowiska.

Celem spotkania jest nie tylko pogłębienie wiedzy i wymiana doświadczeń, ale również stworzenie partnerstw, które pozwolą na skuteczną ochronę beskidzkiego środowiska naturalnego. 

Ramowy program konferencji i formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: http://www.kwietnelaki.karpatylacza.pl/formularz-rejestracyjny Pierwszeństwo przyjęcia na listę uczestników mają osoby, które otrzymały od nas imienne zaproszenia.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. tel.: 22 840 66 64, faks: 22 851 62 01, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zobacz również

Projekt "Kwietne Łąki" realizowany w partnerstwie
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2022